was successfully added to your cart.

עגלת קניות

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

מזרן לטקס או ויסקו

השינה מספקת לגוף את המנוחה לה הוא זקוק כדי לווסת את המערכות הפנימיות שלו. אחד הגורמים המשפיעים על איכות השינה הוא המזרן עליו אנשים ישנים ולכן מדובר בפריט בעל חשיבות רבה. כדי לתמוך באיכות השינה ובמתן מנוחה נאותה לגוף, ניתן לרכוש מזרון איכותי.

איזה מסוג מזרון כדאי לרכוש?

ישנם הרבה סוגי מזרונים והשאלה איזה סוג מזרון כדאי לרכוש היא נפוצה בקרב לקוחות רבים ועל כן נחשבת כמאוד לגיטימית.

מזרונים עשויים מחומרים שונים ולכל חומר יש תכונות מגוונות ומיוחדות. המזרונים המוכרים עשויים מקפיצים קלאסיים, קפיצים מבודדים, לטקס, ויסקו ופולימרים בצפיפויות שונות.

שילוב בין חומרים שונים שכאלה יוצר מגוון רחב של רמות רכות או קושי ותמיכה של המזרון בגוף. אז איך אדם יידע איזה מזרון הוא אידאלי, מתאים ומומלץ עבורו?

סוגי מזרונים

נראה כי ישנם סוגי מזרנים רבים בשוק אך בעצם קיימות שתי קטגוריות עיקריות למזרנים:

מזרן ספוג:

מזרן הספוג הוא מזרן פשוט יחסית. הוא מגיע בדרגות קושי שונות, המסומנות על ידי צבע המזרון ומצביעות על מידת קשיותו. חומר זה משמש בעיקר למזרני ילדים כיוון שהם לא מפעילים עליו משקל רב.

 מזרן קפיצים:

בקטגורית מזרוני הקפיצים, קיימים שני סוגים:

  • הסוג הראשון – מזרנים בעלי קפיצים רגילים. קפיצים היוצרים אחידות במזרן ולכן תזוזה באחד מצידי המזרון, תורגש גם בצד השני שלו;
  • הסוג השני – מזרנים בעלי קפיצים מבודדים. קפיצים היוצרים בידוד, המאפשר נוחות לכל אחד משותפי המיטה כיוון שתנועה בצד אחד אינה מורגשת בצד השני. יתרה מכך, קפיצים אלה מספקים תמיכה טובה יותר לגוף, כיוון שכל קפיץ מתאים את עצמו למשקל המופעל עליו והגוף נמצא בתנוחה מאוזנת יותר.

טעימה קטנה מקטלוג המזרנים שלנו –

מה ההבדל בין מזרון לטקס לויסקו?

גם החומרים מהם מורכב המזרן מחולקים לשתי קטגוריות:

לטקס:

הלטקס הוא חומר טבעי, גמיש וחזק, המופק מעץ הגומי ומשמש ליצירת שכבה רכה בחלק העליון של המזרון. זהו חומר קפיצי שנוח לשכב עליו והוא מספק תמיכה לכל חלקי הגוף.

במידה ואחד מבני הזוג מגיע עם אלרגיה, מזרון לטקס עשוי להתאים לו כיוון שמדובר בחומר דוחה בקטריות וחיידקים הגורמים להיווצרות קרדית האבק.

חסרון בולט של מזרון לטקס הוא אובדן האלסטיות מהגומי שלו (עם הזמן). מדובר בתהליך שאורך כעשור ואין צורך להימנע מקנייתו בגלל סיבה זו.

ויסקו:

הויסקו פותח על ידי נאס”א ותפס מקום חזק מאוד בעולם המזרנים. מדובר על ג’ל זיכרון – חומר אלסטי שמפחית לחצים ומתרכך על פי צורת הגוף בעקבות החום הנפלט ממנו. הרעיון הוא, ששינה במנח התואם לצורת הגוף באופן מלא, מקלה על הלחץ המופעל עליו ומעניקה לו תמיכה אורטופדית.

מזרנים – דרגות קושי

החומרים מהם עשויים המזרנים משפיעים על דרגות הקושי שלהם, הנעה בין רך לנוקשה. מזרונים קשיחים יהיו לרוב ללא קפיצים, וישלבו ליבת מזרן העשויה מסוגים שונים של פולימרים צפופים ולטקס טבעי. מזרונים רכים משולבים לרוב עם קפיצים וויסקו ג’ל, המעניק להם אלסטיות ומתאים את עצמו לפי קיעורי וקימורי הגוף.

מה עדיף מזרן לטקס או ויסקו, ואיך לדעת איזה מזרן לקנות?

מה עדיף מזרן קפיצים או ספוג? מזרן עם או בלי קפיצים? מזרון לטקס או ויסקו?

ובכן, לשאלות הללו  אין תשובה מדויקת וגורפת. יש אנשים המעדיפים את התחושה של הקפיצים האלסטיים, בעוד שאנשים אחרים יעדיפו את הרכות המפנקת של מזרן הויסקו או המגע התומך של מזרן הלטקס.

ניתן לקבוע כי בשני המקרים – במזרון ללא קפיצים או במזרונים עם קפיצים, רצוי שליבת המזרון תעניק לגוף תמיכה מלאה. ניתן להבחין בתמיכה זו, על ידי כך שעמוד השדרה מונח ישר על פני המזרון, ומרגיש ישר לכול אורכו.

לקבלת חוות דעת מקצועית….

הניסיון המקצועי של עובדי אמריקן סליפ מלמד כי לכל אדם העדפות שונות ובדרך כלל יעדיף את סוג המזרון על פי צרכיו ונוחיותו. הקווים המנחים העיקריים לבחירת המזרון האידיאלי לאדם הנם שילוב של צרכיו הפיזיולוגיים, העדפותיו האישיות וכמובן התקציב העומד לרשותו על מנת שידע לענות לעצמו מה עדיף ויסקו או לטקס.

אמריקן סליפ מזמינה אתכם לקבל חוות דעת מקצועית, באופן אישי במיוחד עבורכם.

לכל אדם מתאים מזרן מסוים ולכן ניתן להתאים לו את הסוג המתאים, בהתאם לפרמטרים אישיים ועל פי העדפותיכם השונות ומבנה הגוף שלכם – משקל, גובה והאם ישנן בעיות פיזיות מסוימות, על מנת שצוות אמריקן סליפ יוכל לבחור את המזרן בהתאמה אישית.

במידה והמזרון משמש עבור שני בני זוג, חשוב לדעת נתונים אלה גם עבורם.

אמריקן סליפ משווקת מזרונים יותר מ-20 שנה, ומתמחה במוצרים ייחודיים לשינה בריאה, טובה ונוחה יותר. בכל אחד ממוצרי החברה הוקדשה מחשבה, תכנון וטכנולוגיה מתקדמת לבניית המזרון האידיאלי עבורכם. בשילוב המקצועיות והניסיון הנצבר הרב, היא בטוחה שתהינו מהמזרנים והמוצרים שהיא מציעה לאורך שנים.

להתייעצות מקצועית חייגו: 09-7666705.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
אמריקן סליפ חברתנו משווקת מזרונים יותר מ-20 שנה, ומתמחה במוצרים ייחודיים לשינה בריאה, טובה ונוחה יותר. בכל אחד ממוצרינו הוקדשה מחשבה, תכנון וטכנולוגיה מתקדמת לבניית המזרון האידיאלי עבורכם. בשילוב המקצועיות והניסיון הרב שצברנו אנו בטוחים שתהינו ממזרנינו וממוצרינו בכלל לאורך שנים.
נשמח לענות על כל שאלה!